W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku młody przedsiębiorca, Marek Lewandowski, postanowił dostarczać zioła do aptek i hurtowni farmaceutycznych. Dziś Marek Lewandowski  wraz z dwoma synami Marcinem i Łukaszem oraz trzema tuzinami współpracowników tworzy sprawny zespół  dostarczający surowce i komponenty zielarskie dla czołowych  firm farmaceutycznych, spożywczych i kosmetycznych naszego globu.  Budowanie pozycji na rynku poprzez najwyższą jakość oferowanych produktów wiąże się z ciągłym rozbudowywaniem infrastruktury.  Przez niemal 30 lat  swojego funkcjonowania nasza firma jest po części placem budowy i zakładem konstrukcyjnym. Efektem jest dziś firma z dużą bazą magazynową i nowoczesnymi  halami produkcyjnymi  z dedykowanymi maszynami, które są unikatowe na skalę światową. Rozwój infrastruktury i ciągłe udoskonalanie technologii idzie w parze z inwestycjami w kapitał ludzki poprzez dobór najlepszych pracowników oraz szkolenia.

 

Czym się zajmujemy?

Hurtowa sprzedaż surowców i komponentów zielarskich.

Nasz cel?

Pełna kontrola produkcji i technologii – od Twojego zapotrzebowania, przez nasiona siewne, dobór i szkolenie rolników, nadzór nad plantacjami i zbiorem, aż do zaawansowanego kilkuetapowego czyszczenia i pakowania w naszej firmie. Nigdy nie przestajemy weryfikować i  udoskonalać  naszych działań, bo zawsze można coś zrobić lepiej.


Dlaczego  zamówić u nas?

Surowce dla Twojego produktu muszą mieć udokumentowane pochodzenie. Kontrola jakości odrzuca produkty pochodzące z nieznanych źródeł czy produkowane w niewłaściwy sposób i w niewłaściwych warunkach.  Czasy kiedy można było produkować zioła w przydomowym garażu na szczęście już minęły. Obecnie zioła muszą spełniać wiele norm i standardów. My je znamy i o nie dbamy. Komplet badań ziół do jednej partii kosztuje nawet kilka tysięcy złotych, a nasza firma produkując dużą partie surowca przebada  je za Ciebie.
Jednocześnie ze względu na bardzo dużą skalę naszej produkcji, zwykle ponad 100 ton pojedynczego produktu, możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny. Dostępne są jakości od value do premium. Nasze maszyny i nasze technologie pozwolą także Tobie uzyskać  przewagę rynkową nad Twoją konkurencją.